Movies
Ratings
395
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
HahahaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0