Series
Ratings
36
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
Alias GraceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0