Series
Ratings
12
Good DoctorRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0