Titles you rated
- The LeftoversRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5
MashleRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The StaircaseRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 0.5