Movies
Ratings
431
The EqualizerRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0