Series
Ratings
388- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Demon Lord, Retry!Rated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5
Classroom of the EliteRated ★ 4.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.5
I'm Quitting HeroingRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
In the Land of LeadaleRated ★ 4.0
Sakura no TouRated ★ 3.5
Combatants Will Be Dispatched!Rated ★ 4.0
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 4.0
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 3.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 4.0