Movies
Ratings
68
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0