Series
Ratings
141
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0