Movies
Ratings
132
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Tell It to the BeesRated ★ 4.0
The Mysterious Gaze of the FlamingoRated ★ 4.5
Audition 109Rated ★ 0.5
A Real PainRated ★ 4.5
His Three DaughtersRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 0.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Pod GenerationRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5