Series
Ratings
35
Secret GardenRated ★ 1.0- 1리터의 눈물Rated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0