Series
Ratings
36- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0