Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The Courage to be DislikedRated ★ 3.5
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.5- A LifeRated ★ 4.0
- It Will Be Breakfast at Tiffany Some Day Season 2Rated ★ 4.0
Important Witness Private DetectiveRated ★ 2.5- Sachi no Otera GohanRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.5
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 2.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.5- ウチの夫は仕事ができないRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Marry Me!Rated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0