Titles you rated
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
- Rosen MaidenRated ★ 4.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hakuoki Season 1Rated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0