Movies
Ratings
138
Man in LoveRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
DragonHeartRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
The Change-UpRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Truth About LoveRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5