Series
Ratings
49
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0
Always a WitchRated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
TitansRated ★ 4.0- Roses and Bean SproutRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 0.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
BerserkRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 3.0