Series
Ratings
265
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5