Titles you rated
The ChairRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Chicago P.D.Rated ★ 3.0- Chicago P.D.Rated ★ 3.5
Chicago P.D.Rated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 2.0
The Man in the High CastleRated ★ 2.5
The Man in the High CastleRated ★ 3.5
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Truth SeekersRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
RoyaltiesRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5