Titles you rated
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0