Movies
Ratings
105
AladdinRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0