Titles you rated
BakemonogatariRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0