Titles you rated
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 0.5
DownsizingRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
Four DaughtersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Side by SideRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5