Movies
Ratings
43
Miss SloaneRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 1.0
AquamanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.0
CocoRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0