Series
Ratings
157
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0