Movies
Ratings
236
PietaRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The KingmakerRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0