Movies
Ratings
108
Jesus Christ SuperstarRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Game ChangeRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
Thirteen DaysRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
August RushRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0