Series
Ratings
40
Be MelodramaticRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0