Series
Ratings
77
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0