Movies
Ratings
809
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5- WishRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
AntebellumRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
TarotRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5