Series
Ratings
241
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Code Blue Season 3Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
12 Years PromiseRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- BOSSRated ★ 3.0
- 헝그리!Rated ★ 3.0
- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 3.0
- The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 2.5