Movies
Ratings
1142
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Kim-GunRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 0.5
CarterRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Random HeartsRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0- Lorelei: The Witch of the Pacific OceanRated ★ 0.5
Ad AstraRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
The Eternal ZeroRated ★ 1.0
April 9thRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0