Titles you rated
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
The Road to MurderRated ★ 4.0
Chosen HomeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
- HERORated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.5
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 2.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
ElpisRated ★ 3.5