Series
Ratings
78
Prison PlaybookRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0