Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Fallout Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0