Movies
Ratings
309
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 2.5
DittoRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0