Movies
Ratings
395
Heart BlackenedRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.0
AllegiantRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
The MayorRated ★ 1.5
Saw IIIRated ★ 1.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
RushRated ★ 2.0