Series
Ratings
33
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0