Series
Ratings
494
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.0
The Rehearsal Season 1Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
NorsemenRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.5
Long Story ShortRated ★ 3.5
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 2.5
North of NorthRated ★ 3.0