Movies
Ratings
103
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5- WishRated ★ 2.0