Titles you rated
PluribusRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0