Series
Ratings
28
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0