Series
Ratings
47
City HunterRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0