Movies
Ratings
1294
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The ScoreRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.0- Sound of BreathRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0