Series
Ratings
194
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Next LegendRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
Love MeRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5