Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.5
Magical DoReMi #Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0