Movies
Ratings
50
Love On-AirRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0