Series
Ratings
82
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.5
RememberRated ★ 2.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0
ModuloveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5