Series
Ratings
206
Wonder ManRated ★ 4.0
Win or LoseRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 2.0- Malnyun with Healthy LifeRated ★ 4.0
- Malnyeoneul JayulobgeRated ★ 4.0