Series
Ratings
46
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0