Titles you rated
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- My Little MonsterRated ★ 5.0
Joker GameRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Ensemble Stars!Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0