Series
Ratings
70
Secret Love AffairRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5